(044) 537-48-00

Про компанію
DDGroup сьогодні

DEPOT Development Group – девелоперска компанія повного циклу. Діяльність компанії спрямована на створення і розвиток об’єктів нерухомості. Компанія виконує повний спектр робіт, пов’язаних з проектом, від створення концепції та пошуку земельної ділянки до здачі в аренду і подальшого управління готовим об’єктом. Компанія DEPOT Development Group™ була створена у 2007 році у складі великого українського холдингу – Групи Компаній «ФОКСТРОТ».

Стратегічне управління здійснює головний офіс у Києві. Безпосередньою експлуатацією і оперативним управлінням займаються регіональні філіали. Дана система управління забезпечує ефективний менеджмент на всіх етапах життєвого циклу об’єктів.

Окрім самостійного системного управління всіма об’єктами нерухомості холдингу, основним і найбільш важливим завданням DDG є розвиток мережі ТРЦ по всій Україні.

DDG — від створення концепції
до управління готовим об'єктом

Foxtrot
Компанія DEPOT Development Group™ створена у 2007 році в складі великого українського холдінку – групи компаній «ФОКСТРОТ».

Управління компанією

Стратегічне управління виконує головний офіс, розташований у Києві. Безпосередньою експлуатацією і оперативним управлінням займаються регіональні філіали. Данна система управління забезпечує ефективний менеджмент на усіх етапах життєвого циклу об'єктів.

Помимо самостійного системного управління всіма об'єктами нерухомості холдингу, основним і найбільш важливим завданням DDG являється розвиток мережі ТРЦ по всій Україні.

Презентація компанії

Завантажити презентацію
Завантажити презентацію
(PDF, 432 Kb)

Принцип работи

У роботі з партнерами компанія DEPOT Development Group зорієнтована на довготривалу взаємовигідну співпрацю, максимальну віддачу, високотехнологічні рішення і ефективне управління під час роботи з усіма проектами у відповідності світовим тенденціям девелопменту.

DEPOT Development Group — це активна і динамічна компанія, яка робить свій внесок у розвиток ринку нерухомості України, орієнтуючись на найвищі стандарти девелопменту.

Зворотній зв'язок

Тема
Ми зможемо відповісти швидше, якщо ви вкажете тему Вашого запитання
Запитання або повідомлення
Ваше ім'я
Як з Вами зв'язатися