(044) 537-48-00

Послуги компанії
DDGroup сьогодні

DEPOT Development Group - девелоперська компанія повного циклу. діяльність якої спрямована на створення і розвиток об'єктів нерухомості. Компанія виконує повний комплекс робіт, пов'язаних з проектом, починаючи від створення концепції і пошуку земельної ділянки, до здачі в оренду та подальшого управління готовим об'єктом.

Девелопмент
Основна функція нашої компанії як девелопера інвестиційно-будівельного проекту - досягнення максимального прибутку за рахунок оптимального управління часом, грошовими та інформаційними потоками, ризиками і досягнення максимальної якості проекту і прогресуючої капіталізації. 

Брокеридж
Компанія представляє інтереси, як
власників активів, так і компаній, що здійснюють пошук об'єктів для інвестування або оренди. Використовуючи сучасні методи продажів, компанія досягає максимального економічного ефекту від реалізації ...

Консалтинг
DDG орієнтована на пошук і впровадження економічних та ефективних рішень в сфері нерухомості, створення проектів, максимально відповідають потребам ринку, що зберігають свою конкурентоспроможність. Ми пропонує індивідуальні рішення, що дають реальні результати.

Управління  нерухомістю
Ми пропонуємо повний комплекс послуг з управління об'єктами офісної та торговельної нерухомості: від розробки концепції управління об'єктом до управління фінансами і відносинами з орендарями ..

Конференц-зали
DEPOT Development Group -для ефективної організації різних бізнес-заходів пропонує професійно обладнані і багатофункціональні конференц-зали.

Зворотній зв'язок

Тема
Ми зможемо відповісти швидше, якщо ви вкажете тему Вашого запитання
Запитання або повідомлення
Ваше ім'я
Як з Вами зв'язатися