(044) 537-48-00

Об'єкти компанії
DDGroup

Портфель Depot Development Group об’єднує близько 150 об’єктів торгівельної, офісної та складської нерухомості в Україні та Молдові. Загальна площа підконтрольних об’єктів – близько 260 000 кв.м. Площа проектів компанії, що на даний момент перебувають на стадії розробки і будівництва, складає 120 000 кв.м.

У 2009 році компанія DEPOT Development Group вивела на ринок бренд DEPO’t Center™, представлений мережею ТРЦ/ТЦ/ТОЦ у регіонах України з чисельністю населення більше 50 тис. чоловік. Насьогодні кожен DEPO’t Center щодня приймає 10-15 тис. відвідувачів у Чернівцях, Лубнах та Миколаєві.

Бренд DEPO’t Center – це поєднані загальною концепцією торгівельно-розважальні, торгівельно-офісні і торгівельні центри. Маркетингова стратегія спрямована на розвиток культури шопінгу і відпочинку для всієї родини, надання великого вибору різноманітних товарів, послуг, розважальних проетів. У Торгівельній галереї представлено більше 20 груп товарів. Це магазини всесвітньо відомих брендів та стильні бутіки вітчизняних торгівельних марок.

Ексклюзивні особливості

Fantasy Town

DEPO’t Center™ не тільки комерційний, але й соціальний проект. Створення свята – одна з ексклюзивних особливостей бренду DEPO’t™. Depo’t center™ — приймає активну участь у соціальному розвитку регіона, організовуючи і підтримуючи молодіжні рухи. Одним із головних складників центру є розважальна частина — Fantasy Town™.

Fantasy Town™ — це логічне завершення ідеї Торгівельно-розважального центру, орієнтованого на сімейний і колективний відпочинок. Одне із головних бажань Depo’t center – надання кожному мешканцю міста можливість вибору стилю і форми відпочинку за його власним вподобанням.

Зворотній зв'язок

Тема
Ми зможемо відповісти швидше, якщо ви вкажете тему Вашого запитання
Запитання або повідомлення
Ваше ім'я
Як з Вами зв'язатися